O Firmie

Dokąd sprzedajemy

Nasze produkty sprzedajemy i dostarczamy przede wszystkim odbiorcom europejskim. Mamy doświadczenie również z innymi rynkami: dzianiny eksportowaliśmy do Ameryki Północnej i Azji. Dla naszych klientów organizujemy transport całopojazdowy, paletowy oraz pojedynczych belek.

Jakość

Wewnętrzny system kontroli jakości dostarczanych surowców, produkcji oraz wyrobu finalnego pozwala na monitorowanie procesu powstawania dzianin na każdym etapie. Obecnie jesteśmy w trakcie certyfikacji ISO 9001:2015

Dostępność

Utrzymywane zapasy surowców, półproduktów i wyrobów gotowych pozwalają na zapewnienie stałej dostępności szerokiego asortymentu dzianin oraz maksymalne skrócenie czasu dostaw do klienta. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 200 dzianin gotowych do natychmiastowej wysyłki.

Elastyczność i innowacyjność

Nasi pracownicy podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Dopasowują ofertę do jego potrzeb poczynając od projektowania dzianiny przez wykończenia aż po uzgadnianie warunków współpracy i dostaw. Wprowadzamy ciągłe modyfikacje dzianin z bieżącej produkcji oraz chętnie podejmujemy się tworzenia niestandardowych produktów.

Dodatkowe usługi

Korzystając z zaplecza technologicznego województwa łódzkiego oferujemy również wyroby przetworzone takie jak laminaty tekstylne, lamówki z naszych dzianin, dzianiny powlekane.

Gdzie produkujemy

Zduńska Wola to 40 tysięczne miasto o wieloletniej tradycji włókienniczej. Jest centralnie położone  i dobrze skomunikowane z resztą Polski i Europy.

Łódź z 750 tysiącami mieszkańców  to trzecie co do wielkości miasto w Polsce. Wyrosło na włókiennictwie i do dziś jest stolicą tego przemysłu. Wydział włókienniczy na Politechnice Łódzkiej, jest najważniejszym centrum badawczym i naukowym w kraju. W mieście znajduje się wiele kluczowych laboratoriów i  firm z branży włókienniczej.przetworzone takie jak laminaty tekstylne, lamówki z naszych dzianin, dzianiny powlekane.